Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Scarlett 3w1 NW-2
Nowy produkt

Wózek 3w1 Scarlett NW-2 to połączenie naturalnej wiklinowej gondoli, komfortu i bezpieczeństwa od pierwszych dni życia dziecka. Stworzony dla rodziców, którzy cenią spokój, bliskość natury i codzienne, harmonijne spacery.
| Informacje dodatkowe | Produkt polski |
| Kolor | NW- 2 Wiklina + Róż |
| Liczka kół | 4 |
| Marka | Baby Fashion |
| Stan | Nowy |
| Typ siedziska | odwracalna |
| Waga wózka | 16,9 kg |
| warunki reklamacji | Warunki reklamacji są podane pod adresem: https://dadi-shop.pl/content/7-regulamin |
| warunki zwrotów | Warunki zwrotów są podane pod adresem: https://dadi-shop.pl/content/7-regulamin |
| Zestaw | 3w1 |
| Rodzaj kół | pompowane |
| Typ kół | stałe |
| Średnica przedniego koła | 14 cali |
| Średnica tylnego koła | 14 cali |
| Regulowane oparcie gondoli | tak |
| Skrętne koła | nie |
| Moskitiera | tak |
| Folia przeciwdeszczowa | tak |
| Torba w zestawie | tak |
| Pokrowiec do gondoli | tak |
| Pokrowiec do spacerówki | tak |
| Pokrowiec do nosidełka | tak |
| Regulacja wysokości rączki | 116 cm |
| Wewnętrzne wymiary gondoli (dł/wys/szer) | 79 cm/ 21 cm/ 37 cm |
| Gwarancja Producenta | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Waga Gondoli | 6,1 kg |
| Model Wózka | Scarlett NW-2 |
| Wymiary siedziska spacerowego (Wysokość / Szerokość) | 44 x 42 |
Wózek 3w1 Scarlett NW-2 został zaprojektowany dla rodziców, którzy wybierają naturalność, spokój i codzienny komfort od pierwszych dni życia dziecka. To model, który łączy funkcjonalność z harmonią inspirowaną naturą.
Wyróżnikiem wersji NW-2 jest naturalna wiklinowa gondola, która nadaje całości organiczny, spokojny charakter i zapewnia dziecku komfortowe warunki do odpoczynku.
Dzięki systemowi 3w1 otrzymujesz pełne rozwiązanie: gondolę, spacerówkę oraz fotelik 0-13 kg — idealne na każdy etap rozwoju dziecka.

To wózek dziecięcy w stylu retro-naturalnym marki Scarlett Baby Fashion, stworzony dla rodziców ceniących prostotę i równowagę.
✔Gondola wiklinowa – naturalny komfort od pierwszych dni
✔ Spacerówka – regulowana i wygodna na każdym etapie
✔ Fotelik 0-13 kg Avionaut Cosmo i-size – bezpieczne podróże samochodem
✔ Adaptery
✔ Rama retro + duże pompowane koła
✔ Torba dla rodzica
✔ Folia przeciwdeszczowa
✔ Moskitiera
✔ Kosz na zakupy

Wszystko, czego potrzebujesz w jednym zestawie.
NW-2 wyróżnia się organicznym wyglądem i spokojnym designem, który podkreśla bliskość natury.
Duże pompowane koła gwarantują płynną jazdę i stabilność — idealne zarówno do miasta, jak i na nierówne tereny.

Klasyczny wózek wykończony subtelną różową lamówką, z gondolą z naturalnej wikliny, zapewniający elegancję i komfort.

Wolność, elegancja i chwile, które zapamiętasz na zawsze
Dodatkowo:
blokada przed samoczynnym złożeniem ramy
hamulec na tylne koła
regulowana rączka w eko-skórze
metalowy kosz na zakupy

Model dostępny jest z różnymi wariantami ramy (chrom, czarny, biały, srebrny), dzięki czemu dopasujesz go do własnego stylu.

Płynna jazda nawet po nierównym terenie.
Naturalna gondola zapewnia dziecku komfortowe, przewiewne i bezpieczne warunki od pierwszych dni życia.
Gondola w modelu Scarlett wykonana jest z naturalnej wikliny, co zapewnia przewiewność i wyjątkowy wygląd.
Najważniejsze cechy:
przestronne i wygodne wnętrze dla niemowlaka
funkcja delikatnej kołyski
regulowany zagłówek
wentylacja w budce
ocieplenie na chłodniejsze dni
budka z eko-skóry
pokrowiec chroniący przed wiatrem i zimnem
To rozwiązanie, które daje dziecku komfort

Wiklinowa gondola to serce modelu Scarlett.

Naturalna wiklinowa gondola – elegancja i dbałość o każdy detal.

Klasyczny wózek retro z ręcznie plecioną wiklinową gondolą

Przestronne i wygodne wnętrze gondoli dla maksymalnego komfortu dziecka

Idealny balans między klasycznym designem a nowoczesną funkcjonalnością 3w1.

Regulowana budka zapewnia wygodę i ochronę w każdych warunkach.

Wentylacja w gondoli zapewnia komfort nawet w cieplejsze dni.

Ponadczasowy design spotyka się z funkcjonalnością – wybierz wózek, który podkreśli Twój wyjątkowy styl każdego dnia.

Fotelik 0-13 kg umożliwia szybkie przeniesienie dziecka z samochodu do wózka bez budzenia — to wygoda i bezpieczeństwo w jednym systemie
Najważniejsze cechy:
norma i-Size
montaż w samochodzie RWF (tyłem do kierunku jazdy) za pomocą pasów lub bazy isofix (dostępna w zestawie 4w1)
system Click’n’Drive
lekka konstrukcja (ok. 3,2 kg)
funkcja kołyski
regulowane pasy

Najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody w każdej podróży.
Spacerówka dopasowuje się do rosnącego dziecka, zapewniając wygodę i stabilność.
Funkcje spacerówki:
regulowane oparcie i podnóżek
wygodne, szerokie siedzisko (34 cm)
pasy bezpieczeństwa
ciepły pokrowiec na nóżki
amortyzacja i stabilna jazda
Dzięki temu codzienne spacery są spokojne i komfortowe.

Wygodne siedzisko spacerowe.

Wygodna spacerówka dopasowana do potrzeb dziecka.

Wózek został zaprojektowany tak, aby łączyć stabilność z wygodą użytkowania:
1. Stelaż z gondolą (Wózek głęboki)
Wysokość: 125 cm
Szerokość : 60 cm
Waga: 16,9 kg
2. Wózek spacerowy (stelaż + siedzisko)
Szerokość : 93 cm
Wysokość budki : 107 cm
Waga: 15,8 kg
Sam stelaż rozłożony
Waga : 10,8 kg
Wysokość rączki max: 116 cm
3. Sam stelaż (po złożeniu)
Długość : 71 cm
Wysokość : 116 cm
Waga : 10,8 kg
4. Fotelik samochodowy
Szerokość : 88 cm
Wysokość : 45 cm
Waga : 3 kg
5. Gondola
Gondola: 79 × 37 × 21 cm (wymiary wewnętrzne)
Szerokość wewnętrzna: 37 cm
Szerokość zewnętrzna : 44 cm
Długość : 79 cm
Wysokość : 21 cm
Waga : 6,1 kg
6. Siedzisko spacerówki
Szerokość siedziska wewnętrzna : 34 cm
Wysokość oparcia : 44 cm
Głębokość siedziska : 27 cm
Długość podnóżka : 21 cm
Waga: 5 kg


Wózek Baby Fashion Scarlett dostępny jest aż w 4 wariantach ramy, dzięki czemu możesz dopasować jego wygląd do własnych preferencji:
rama biała – elegancka i delikatna
rama czarna – nowoczesna i uniwersalna
rama srebrna – klasyczna i subtelna
rama chromowana – najbardziej luksusowa i efektowna


Chrom, Biel czy Czarny? Dopasuj ramę wózka retro Scarlett do swojego gustu i stylu spacerów.
Dostępny w różnych kolorach tapicerki – wybierz wersję, która najlepiej pasuje do Twojego stylu.
DOSTĘPNOŚĆ KOLORYSTYCZNA MOŻE ULEC ZMIANIE ze względu na dynamiczną sprzedaż. ❗ Prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności koloru!
W zamówieniu proszę zawrzeć informację o wybranym kolorze wózka i kolorze ramy!

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności!!!
Czas oczekiwania na wózek może potrwać od 1 do 10 dni roboczych.
Prosimy o wyrozumiałość.

Klasyka, która zachwyca – postaw na Scarlett i poczuj wyjątkowy styl każdego spaceru.