Opis stanowiska

    Zarządzanie ofertą sklepu internetowego (wprowadzanie nowych produktów, uaktualnianie oferty)
    Obsługa administracyjna akcji promocyjnych, rabatowych, wyprzedażowych, itp.
    Wprowadzanie oferty produktowej na platformy sprzedażowe
    Aktualizacja opisów produktów oraz innych elementów contentowych
    Aktywne i kreatywne działanie ukierunkowane na rozwój sklepu internetowego

Wymagania:

    Umiejętność poruszania się w systemach zarządzania sklepem internetowym
    Znajomość platform sprzedażowych (Allegro, Amazon, e Bay lub inne)
    Biegła znajomość obsługi komputera, w tym obsługi systemów internetowych
    Zaangażowanie, motywacja do pracy, kreowanie i wdrażanie nowych pomysłów
    Duża samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
    Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
    Naukę języka angielskiego w siedzibie firmy
    Możliwość rozwoju w obszarze e-commerce
    Zniżki pracownicze na zakupy
    Pracę w godzinach 8-16

 Tel. 513290003